Z radością informujemy, że TPNK będzie partnerem w międzynarodowym projekcie "Sustainable Self-help Adult Community Learning Model and Tool-kit" realizowanym w ramach Projektów Partnerskich Programu Grundtvig. Projekt rozpocznie się we wrześniu 2012 i będzie trwał do lipca 2014 roku. Koordynatorem jest organizacja szkoleniowa z Wielkiej Brytanii.

Szczegóły dotyczące jego realizacji będą podawane na bieżąco.


Projekt „Radość (z) tworzenia w Szkole @ktywnego Seniora”

Od 1 czerwca do 31 grudnia 2012 r TPNK wspólnie z Wojewódzką Biblioteką Publiczna w Krakowie realizuje w ramach programu „Szkoła @ktywnego Seniora” nowy projekt skierowany do osób starszych.

W ramach Projektu zorganizowano już m.in. wyjazd do Miasteczka Galicyjskiego w Nowym Sączu, wykład z biblioterapeutą dr Wandą Matras, uruchomione zostały wakacyjne kursy komputerowe (zapisy on-line)

Planuje się wspólne wyjścia w celu poznania historii krakowskich Kopców, występy Zespołu S@S, przygotowanie prezentacji multimedialnej, która zostanie pokazana podczas uroczystego zakończenia Projektu w grudniu 2012

Więcej na temat prowadzonych działań projektowych >>>

Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny!

Projekt jest realizowany w ramach "Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej" i został dofinansowany przez Program Operacyjny Fundusz Inicjatyw Obywatelskich FIO.